Vukovarski vodotoranj će 29.01.2021. raditi od 09:00-21:00 te će ulaz biti slobodan za posjetitelje uz poštivanje svih epidemioloških mjera.
Muzeološki postav će biti dostupan svim posjetiteljima Vukovarskog vodotornja. Povodom 16. Digitalne Noći muzeja premijerno pogledajte spektakularni dio muzeološkog postava Povijesti Vodotornja! Uživajte u virtualnoj šetnji Najpar baštom i najljepšim pogledom s vrha Vodotornja te u prizorima prije obnove i konzervacije.

Slobodan ulaz za posjetitelje
Vukovarski vodotoranj će raditi od 09:00-21:00 te će ulaz biti slobodan za posjetitelje uz poštivanje epidemioloških mjera. Muzeološki postav će biti dostupan svim posjetiteljima Vukovarskog vodotornja. Premijerno pogledajte spektakularni dio muzeološkog postava Povijesti Vodotornja! Uživajte u virtualnoj šetnji Najpar baštom i najljepšim pogledom s vrha Vodotornja te u prizorima prije obnove.

Sadržaj i oblikovanje programa: Vukovarski vodotoranj-simbol hrvatskog zajedništva d.o.o.