18:00 - objava online izložbe u vidu video uratka "Matija Petar Katančić - život i djelo"

Virtualna izložba "Matija Petar Katančić - život i djelo"
Zbog epidemioloških mjera ovogodišnja Noć muzeja održat će se u digitalnom obliku. Tim povodom Muzej Valpovštine će nedavno otvorenu izložbu "Matija Petar Katančić - život i djelo" publici predstaviti i u digitalnom okruženju. Izložba prikazuje životni put ovog najpoznatijeg Valpovčanina te njegov doprinos valpovačkoj i hrvatskoj kulturi.
Virtualna izložba "Vedute Valpova"
Dugogodišnja suradnica Muzeja Valpovštine, akademska slikarica Slobodanka Griva Šokac do ove je godine redovito održavala likovne radionice za najmlađe posjetitelje Muzeja Valpovštine povodom Noći muzeja. Ove godine umjesto radionice pripremila je izložbu "Vedute Valpova" kojom će prikazati najpoznatije vizure valpovačkog prostora.

Sadržaj i oblikovanje programa: Ustanova za kulturne djelatnosti “Ante Evetović Miroljub” – Muzej Valpovštine