Tema ovogodišnjeg programa Noći muzeja Stalnog muzejskog postava Domovinskog rata su odlikovanja svijeta. Tematski postav sadržavati će odlikovanja od Prvoga svjetskog rata do Domovinskog rata uključujući odlikovanja Austro-Ugarske Monarhije, Kraljevine Jugoslavije, Nezavisne Države Hrvatske, Trećeg Reicha, Jugoslavije, Rusije i SAD-a. Stalni postav Domovinskog rata muzejski je koncept dostupan javnosti, osmišljen u tri tematske cjeline. Prva tematska cjelina sadrži službene prvih hrvatskih oružanih formacija - hrvatske policije, drugi sadrži službene odore Oružanih snaga Republike Hrvatske s cjelovitim sustavom znakovlja, a treća tematska cjelina sadrži radne i ratne odore, opremu i oznake izravno korištene tijekom Domovinskog rata.

Odlikovanja Svijeta - otvorenje izložbe

Sadržaj i oblikovanje programa: Stalni muzejski postav Domovinskog rata Bjelovar