Festival kajkavskih popevki u Krapini ove godine obilježava 55 -tu obljetnicu postojanja. Tom prigodom je dugogodišnji urednik na Radiju Hrvatsko zagorje Krapina Dubravko Sopek donirao Gradu Krapini bogatu zbirku ploča i CD-a sa dosadašnjih festivala (1966.-2019.). U Noći muzeja otvoriti će se izložba ploča, CD-a i notnih zapisa iz te bogate zbirke. Uz projekciju i kroz razgovor sa donatorom biti će predstavljena zbirka nosača zvuka i notnih zapisa sa dosadašnjih festivala kajkavskih popevki, a u glazbenom programu prisjetit ćemo se najpoznatijih kajkavskih popevki sa dosadašnjih festivala.

Festival kajkavskih popevki na nosačima zvuka
Otvorenje izložbe ploča, CD-a i notnih zapisa sa dosadašnjih Festivala kajkavskih popevki (1966. - 2019.)- donacija dugogodišnjeg urednika na Radiju Hrvatsko zagorje Krapina Dubravka Sopeka Gradu Krapini.
Festival kajkavskih popevki na nosačima zvuka - razgovor sa donatorom
Predstavljanje bogate donacije ploča, CD-a i notnih zapisa sa dosadašnjih Festivala kajkavskih popevki kroz razgovor sa donatorom Dubravkom Sopekom uz projekciju.
55 let zvoni nam kaj
Glazbeni program u kojem ćemo se prisjetiti najpoznatijih kajkavskih popevki sa dosadašnjih festivala.

Sadržaj i oblikovanje programa: Pučko otvoreno učilište Krapina, Galerija grada Krapine