Pučko otvoreno učilište Buje (podružnica Gradski muzej Buje) pripremio je program koji dijelom prezentira digitalne sadržaj

- Besplatna radionica “Ćikare i ćakule”
Izrada keramičkih šalica uz vodstvo akademske kiparice Lovorke Lukani Broj polaznika je ograničen na 5 osoba uz obavezne COVID potvrde i maske za lice info i rezervacije: info@uciliste-buje.eu, mob: 0917603109
Online premijera dokumentarnog filma “Pišćaci, kantaduri i balarini” (YouTube i Fb stranica Pou-a)
U suradnji s kulturnom organizacijom "Bratstvo" iz Marušića, snimljen je dokumentarni film o manifestaciji "Pišćaci i gunjci uz ples na tavolac" s ciljem podizanje svijesti lokalnog stanovništva o vrijednostima i značaju nematerijalne baštine, o njihovoj ulozi u očuvanju, prenošenju i gospodarskom korištenju ove baštine.
Online prezentacija vizualnog identiteta suvenira Grada Buja
Online prezentacija vizualnog identiteta suvenira Grada Buja u suradnji s dizajnericom i vizualnom umjetnicom Ninom Turina (Fb stranica Pou-a)

Sadržaj i oblikovanje programa: Pučko otvoreno učilište Buje (Etnografski muzej)