IZLOŽBA ART BITE YAYA

Matej Meštrović, klavir
Borna Šercar, udaraljke

ART BITE YAYA
IZLOŽBA ART BITE YAYA, Galerija dvorane Narodnog sveučilišta Sesvete, Galerija Oblok Knjižnice Sesvete Jadranka Ivaniš Yaya predstaviti će se svojim osebujnim slikarskim opusom od kolaža, asemblaža, slikoreljefa, grafika od minijaturnih do velikih formata te dizajnerskim nakitom koji izrađuje od raznolikih ekoloških materijala. ( izložba se može razgledati od 25. siječnja do 10. veljače 2020.)
KREATIVNI SUSRET
RADIONICA 'KREATIVNI SUSRET' Voditeljica akademska slikarica Jadranka Ivaniš Yaya bavi se izradom nakita od kože i različitih eko materijala koje naknadno ručno dorađuje ili oslikava apstraktnim motivima. Na radionici KREATIVNI SUSRET vrlo rado će svoja iskustva iz umjetnosti i dizajna prenjeti svima koji će doći na kreativnu radionicu. Galerija Oblok Knjižnice Sesvete
KONCERTUALNA VEČER
KONCERTUALNA VEČER MATEJ MEŠTROVIĆ – klavir BORNA ŠERCAR - udaraljke Dvorana Narodnog sveučilišta Sesvete u 19.30 ulaz slobodan Da li je klavir udaraljka i kako zvuče auto felge, bačve i boce , saznajte uz virtuoznu izvedbu udaraljkaša Borne Šercara i pijanista Mateja Meštrovića.

Sadržaj i oblikovanje programa: NARODNO SVEUČILIŠTE SESVETE / CENTAR ZA KULTURU