Posjetitelji će moći pogledati izložbu koja se bavi odnosom Dražena i navijača na službenoj web stranici Muzeja (https://www.mmcdrazenpetrovic.hr/).

Interaktivna izložba - Dražen očima navijača
U prošloj godini digitalne platforme pokazale su se nezamijenjivim alatom pomoću kojega muzeji i dalje mogu ostati povezani sa svojim korisnicima. Upravo kao odgovor na ovu novu situaciju u ovogodišnjoj Digitalnoj noći muzeja Muzejsko-memorijalni centar Dražen Petrović pripremio je za sve zainteresirane predstavljanje online izložbe "Dražen očima navijača". Posjetitelji će moći pogledati izložbu

Sadržaj i oblikovanje programa: Muzejsko-memorijalni centar Dražen Petrović