Muzej krapinskih neandertalaca će se 2020. godine po 10 puta uključiti u manifestaciju Noć muzeja.
Besplatan ulaz u Muzej biti će od 18.00 do 01.00.
Svi posjetitelji će moći razgledati gostujuću izložbu Prirodoslovno-matematičkog fakulteta iz Zagreba "Ljepota otkrića". Izložba prikazuje 80 fotografija nastalih u okviru 37 znanstvenih projekata na PMF-u.
Osim izložbe, posjetitelji će moći uživati u obilasku stalnog muzejskog postava, korištenju interaktivnih instalacija te prigodnoj prodaji muzejskih suvenira i publikacija,
Sve posjetitelje će animirati, ali i dobro zabaviti, članovi udruge "Krapinski neandertalci-pleme špiljskog medvjeda".

Noć muzeja 2020. u Muzeju krapinskih neandertalaca
Posjetitelji će moći uživati u obilasku stalnog muzejskog postava, korištenju interaktivnih instalacija te prigodnoj prodaji muzejskih suvenira i publikacija. U atriju Muzeja biti će postavljena gostujuća izložba Prirodoslovno-matematičkog fakulteta iz Zagreba pod nazivom „Ljepota otkrića“. Sve posjetitelje će animirati članovi udruge "Krapinski neandertalci-pleme špiljskog medvjeda".

Sadržaj i oblikovanje programa: Muzeji Hrvatskog zagorja- Muzej krapinskih neandertalaca