Klanječki COETUS DISPERSUS i COETUS DIGITALIS u Noći muzeja '19 / Otvorenje kiparske izložbe NIKOLA VRLJIĆ : SKUP u Studiju i Galeriji Antuna Augustinčića (18-20 h) te projekcija petlje digitalnih zapisa dosadašnjih kiparevih izložaba u multimedjalnoj dvorani Studija Galerije Antuna Augustinčića (20-22 h).

Coetus dispersus / NIKOLA VRLJIĆ : SKUP
Otvorenje kiparske izložbe NIKOLA VRLJIĆ : SKUP / Izložbom se predstavlja skup odabranih skulptura s dosadašnjih izložaba zagrebačkog kipara mlađe generacije, neuobičajeno "razasut" po prostorima stalnog postava Galerije Antuna Augustnčića te njezina Studija, kao svojevrstan "coetus dispersus".
Coetus digitalis / NIKOLA VRLJIĆ : SKUP
Projekcija "petlje" digitalnih zapisa dosadašnjih kiparovih izložaba, iz kojih su izabirani radovi za klanječku izložbu NIKOLA VRLJIĆ : SKUP, a što kao svojevrsni "coetus digitalis" u multimedijalnoj dvorani Studija Galerije Antuna Augustinčića cilja temu ovogodišnje Noći muzeja.

Sadržaj i oblikovanje programa: Muzeji Hrvatskog zagorja – Galerija Antuna Augustinčića