Muzej za umjetnost i obrt u Noći muzeja posjetiteljima nudi razgled čak 4 atraktivnih izložbi: 'Sljedeća će biti bolja...', 'Zašto bi netko kupio Glavoper od Gorana Trbuljaka?', 'Tajni život baštine' i Izložba radova s adventskih radionica – Sljedeća će biti bolja.
Uz navedene izložbe posjetitelji će moći razgledati i Stalni postav MUO.
Ove godine, svi posjetitelji moći će vidjeti i Davis Cup trofej ili popularnu Salataru, koja je nakon 13 godina ponovno stigla u MUO.
U Noći Muzeja bit će organiziran i MUO buvljak-totalna rasprodaja muzejskih publikacija i suvenira.

IZLOŽBENI PROGRAM MUO U NOĆI MUZEJA
U Noći muzeja uz 4 izložbe: 'Sljedeća će biti bolja...', 'Zašto bi netko kupio Glavoper od Gorana Trbuljaka?''Tajni život baštine', i Izložba radova s adventskih radionica – Sljedeća će biti bolja... MUO predstavlja i izložbu HRVATSKA BAŠTINA U TREĆOJ DIMENZIJI u suradnji sa Astarta Plus. Uz navedene izložbe posjetitelji će moći razgledati i Stalni postav MUO te trofej Davis Cup.

Sadržaj i oblikovanje programa: Muzej za umjetnost i obrt Zagreb