Program Noći muzeja 2019.:
18:00-18:30 h nastup Radobojskih mažoretkinja
18:40-19:30 h Inovacije i demonstracije digitalne tehnologije
19:30-20:00 h Projekcije filmova u produkciji OŠ Side Košutić Radoboj
20:30 h Otvorenje izložbe „Radobojski radioamaterizam“

18:00 do 24:00 h besplatan razgled muzejskog postava uz doživljaj virtualne stvarnosti u Muzeju Radboa!

Nastup Radobojskih mažoretkinja
Noć muzeja 2018. započeti će tradicionalnim plesnim nastupom Radobojskih mažoretkinja. Već treću godinu zaredom od kada Muzej Radboa obilježava ovu manifestaciju prate ju i naše Radobojske mažoretkinje.
Inovacije i demonstracije digitalne tehnologije
Uvod u ovogodišnju temu manifestacije Noć muzeja 2019.; Muzeji-Inovacije i digitalna budućnost biti će usmjerena na moderne suvremene tehnologije koje su i biti će zastupljene u muzejima i drugim baštinskim ustanovama. U ovom dijelu programa upoznati ćemo se sa digitalizacijom u Muzeju Radboa i sa ostalim naprednim tehnologijama koje su doživljajne prirode namijenjene publici.
projekcija filmova u produkciji OŠ Side Košutić Radoboj
U produkciji doživljajne prirode svakako su zastupljeni i filmovi koji će biti predstavljeni od strane učiteljica i učenika OŠ Side Košutić Radoboj.
Otvorenje izložbe „Radobojski radioamaterizam“
Digitalizacija, prijenos informacija i mnoge druge tehnološke inovacije, sve su one imale svoj početak. Taj je početak vidljiv i u radioamaterizmu kao hobiju unutar tehničke kulture kojim se trenutno u svijetu bavi oko 6 milijuna ljudi. Kakav je bio početak digitalizacije i radioamaterizma možemo vidjeti izložbom „Radobojski radioamaterizam.“
Besplatan razgled muzejskog postava uz doživljaj virtualne stvarnost u Muzeju Radboa!
U terminima od 18:00 do 24:00 h moći će se besplatno razgledati muzejski postav i doživjeti virtualna stvarnost u Muzeju Radboa!

Sadržaj i oblikovanje programa: Muzej Radboa za muzejsku djelatnost