Program Muzeja antičkog stakla u Zadru

- Izložba “Stakleni kabinet čuda - Predstavljanje Donacije Iris Bondora Dvornik”, izložba u Muzeju antičkog stakla u Zadru povodom Noći muzeja 28. 1. 2022. u maloj izložbenoj dvorani.
- Virtualna izložba “Stakleni kabinet čuda - Predstavljanje Donacije Iris Bondore Dvornik”", izložba postavljena na službenoj web stranici Muzeja
- Nagradna lutrija putem službenih muzejskih stanica FaceBook i Instagram

Stakleni kabinet čuda – Predstavljanje donacije Iris Bondore Dvornik
Predstavljanje donacije Iris Bondore Dvornik U doniranoj zbirci Muzeju antičkog stakla u Zadru nalazi se 28 radova, od toga 14 slika na pleksiglasu ili vivak podlozi, 13 slika – asamblaža na staklu ili drvetu te jedan akrilik na platnu. Autorica izložbe je Jadranka Belevski, visa kustosica dokumentaristica Muzeja, voditeljica Zbirke donacija suvremenog umjetničkog stakla MAS-a.
Nagradna lutrija
Nagradna lutrija sa bogatim nagradama koje se sastoje od unikatnih staklenih suvenira, publikacija i promo artikala iz muzejske suvenirnice.
Virtualna izložba Stakleni kabinet čuda – Predstavljanje donacije Iris Bondore Dvornik Virtualna izložba na mrežnoj stranici Muzeja. U doniranoj zbirci Muzeju antičkog stakla u Zadru nalazi se 28 radova, od toga 14 slika na pleksiglasu ili vivak podlozi, 13 slika – asamblaža na staklu ili drvetu te jedan akrilik na platnu. Autorica izložbe je Jadranka Belevski, viša kustosica dokumentaristica.

Sadržaj i oblikovanje programa: Muzej antičkog stakla u Zadru