Memorijalni stan M. J. Zagorke i ove se godine priključuje Noći muzeja. Otvaramo vrata Stana posjetiteljima 31. 1.2020. od 18 do 22 sati. Memorijalni je stan polivalentni prostor u kojemu se isprepliću sadržaji prikupljanja, istraživanja, prezentiranja i podizanja vidljivosti materijalnog i intelektualnog nasljeđa M. J. Zagorke s različitim kulturno-obrazovnim, informativnim i izvedbenim aktivnostima. Uz stručno vodstvo kroz Stalni postav posjetitelji_ce moći će saznati brojne informacije i zanimljivosti o Zagorkinom privatnom životu, spisateljskoj karijeri, aktivističkom i feminističkom radu, svjetski priznatom angažmanu u političkom novinarstvu, kao i o programima koje se provodi Centar za ženske studije u ovom memorijalnom prostoru.

Stručno vodstvo kroz Stalni postav

Sadržaj i oblikovanje programa: Memorijalni stan Marije Jurić Zagorke