Memorijalni je stan polivalentni prostor u kojemu se isprepliću sadržaji prikupljanja, istraživanja, prezentiranja i populariziranja materijalnog i intelektualnog nasljeđa Marije Jurić Zagorke s različitim kulturno-obrazovnim, informativnim i izvedbenim aktivnostima. U Digitalnoj Noći muzeja kroz 6 kratkih videa bit će predstavljen Stan i 5 predmeta iz Stalnog postava.

Šest slika iz Zagorkina stana
Kroz šest će kratkih videa biti predstavljeni Memorijalni Stan Marije Jurić Zagorke i Centar za ženske studije te pet predmeta iz Stalnog postava. Svakih 40 minuta jedan će video biti objavljen na Facebook stranici Memorijalnog stana Marije Jurić Zagorke.

Sadržaj i oblikovanje programa: Memorijalni stan Marije Jurić Zagorke/Centar za ženske studije