U AQUATICI - SLATKOVODNOM AKVARIJU KARLOVAC smo tradicionalno već treću godinu zaredom pripremili bogat program koji između ostaloga obuhvaća otvorenje gostujuće izložbe Muzeja krapinskih neandertalaca pod nazivom „Krapinski pračovjek“ u prostoru naše edukacijske dvorane te rock koncert karlovačkog benda Altmark u prostoru našeg caffe bara, uz naravno besplatan ulaz u akvarij za sve posjetitelje od 17h do ponoći.

Raspored programa:
• 17-24 sata besplatan razgled akvarija
• 18 sati otvorenje gostujuće izložbe Muzeja krapinskih neandertalaca „Krapinski pračovjek“
• 20 sati prezentacija projekta: Speleon, centar podzemne baštine
• 22 sata rock koncert benda ALTMARK u caffe baru
• 17-24 sata Aquatika suvenirnica outlet

Noć muzeja u Aquatici
Noć muzeja ove godine donosi zanimljivu temu: "Velike obljetnice hrvatskih muzeja". U Aquatici smo tradicionalno već treću godinu zaredom pripremili bogat program koji obuhvaća otvorenje gostujuće izložbe Muzeja krapinskih neandertalaca pod nazivom „Krapinski pračovjek“ u prostoru naše edukacijske dvorane te rock koncert karlovačkog benda Altmark u prostoru našeg caffe bara.

Sadržaj i oblikovanje programa: Javna ustanova AQUATIKA – SLATKOVODNI AKVARIJ KARLOVAC