Koncert učenika Glazbene škole Jastrebarsko
Izložba: Darko Bavoljak: IZLOZI
Stručno vodstvo kroz zbirke
DJ 1910-ta; slušanje glazbe s balekitnih ploča na gramofonu iz 1910.
Domjenak i druženje

Koncert učenika Glazbene škole Jastrebarsko
Koncert klasične glazbe, 1.kat muzeja, kulturno povijesna zbirka Glazbena škola Jastrebarsko
Izložba: Darko Bavoljak: IZLOZI
Izložba fotografija: Darko Bavoljak: IZLOZI U Izlozima, Bavoljak društveni proces koji mijenja sliku grada promatra prije svega kao vizualnu, a ne društvenu činjenicu. Ove fotografije ne dokumentiraju i nemaju za cilj biti memorije onoga što nestaje niti su usmjerene na socijalnu kritiku. Manipulacijom oštrine i kadriranjem, Bavoljak je izloge pretvorio u apstraktne slike.
Stručno vodstvo kroz muzejske zbirke
Sručno vodstvo kroz kulturno povijesnu i etnografsku zbirku muzeja. U Noći muzeja zbirke su nadograđene s video projekcijama; "Virtualna šetnja kroz jaskanski dvorac", "Stvaranje kipa biskupa Martina Borkovića", "Tradicijska rukotvorstva Pokuplja"
DJ 1910-ta
Slušanje glazbe s bakelitnih ploča na starinskom gramofonu iz 1910.godine, Grofova soba (kulturno povijesna zbirka, 1.kat.)
Domjenak i druženje
Druženje u Noći muzeja