Program Akademije likovnih umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu u Noći muzeja:

1. Prezentacija parka skulptura Akademije likovnih umjetnosti, s naglaskom na deset skulptura doajena hrvatskog kiparstva

2. U galeriji Šira održat će se izložba radova učenika Škole za primijenjenu umjetnost i dizajn u Zagrebu pod nazivom "75 imaginacija i impresija mladih hrvatskih umjetnika ŠPUD-a Zagreb"

3. U galeriji Putolovac održat će se otvorenje međunarodne gostujuće izložbe profesora dr.sc.Rimantasa Plungea iz Republike Litve pod nazivom "Neispričane priče 22"

75 imginacija i impresija iz Hrvatske o Indiji@75 mladih autora ŠPUD-a Zagreb
Akademija likovnih umjetnosti u Zagrebu će se u ovogodišnjoj Noći muzeja predstaviti radovima učenika Škole za primijenjenu umjetnost i dizajn u Zagrebu postavom 75 slika i crteža u galeriji Šira, nastalih uz potporu Veleposlanstva Indije u Zagrebu i Akademije likovnih umjetnosti u Zagrebu- na temu obilježavanja75 godina neovisnosti Indije. Radovi su nastali pod mentorstvom nastavnika ŠPUD-a.

Sadržaj i oblikovanje programa: Akademija likovnih umjetnosti, Sveučilište u Zagrebu