SVEUČILIŠTE JURJA DOBRILE U PULI, Sveučilišna knjižnica

SAŽETAK PROGRAMA U NOĆI MUZEJA

Za Noć muzeja Sveučilišna knjižnica će prirediti programe na 4 lokacije (Spomen-soba Antonia Smareglije, Mornarička knjižnica, Spomen-soba Mije Mirkovića i Ostavština Eduarda Čalića).

U Spomen-sobi pulskog skladatelja A. Smareglije (Augustov prolaz 3) održat će se koncert  studenata Solo pjevanja Muzičke akademije u Puli uz klavirsku pratnju.

U Mornaričkoj knjižnici (knjižnici austrougarske mornarice) u Domu hrvatskih branitelja (Leharova 1, 1. kat) posjetitelji će moći razgledati knjižnicu i stalni izložbeni postav posvećen Carskoj i kraljevskoj mornarici u Puli).

U Sveučilišnoj knjižnici (Herkulov prolaz 1) posjetitelji će  moći razgledati  Spomen-sobu književnika Mije Mirkovića, memorijalnu knjižnicu Eduarda Čalića te prigodnu izložbu starih knjiga o sportu.

SVEUČILIŠTE JURJA DOBRILE U PULI, Sveučilišna knjižnica - PROGRAM

18:00 - 18:45 h
koncert studenata Muzičke akademije u Spomen-sobi A. Smareglije / KONCERT

u Spomen-sobi A. Smareglije (Augustov prolaz 3) održat će se koncert studenata Solo pjevanja Muzičke akademije u Puli uz klavirsku pratnju. Nakon toga posjetitelji će uz stručno vodstvo moći razgledati Spomen-sobu i slušati snimke glazbe Antonia Smareglije