MHZ – Dvor Veliki Tabor

SAŽETAK PROGRAMA U NOĆI MUZEJA

Dvor Veliki Tabor se uključuje u manifestaciju Noć Muzeja privlačnim programom kroz koji ćemo našim posjetiteljima predstaviti vrijedne primjerke hladnog oružja i zaštitne opreme iz Dvora Veliki Tabor . U drugom dijelu programa podsjetit ćemo na glazbenog velikana rodom iz Desinića – na Đuru Prejca i njegovo glazbeno i scensko stvaralaštvo.

MHZ - Dvor Veliki Tabor - PROGRAM

19:00 - 20:30 h
/ IZLOŽBA

Otvorenje izložbe: Hladno oružje i zaštitna oprema iz kulturno - povijesne zbirke Dvora Veliki Tabor, autorica Nadica Jagarčec