Muzej za umjetnost i obrt Zagreb

NOĆ MUZEJA U MUO
PETAK, 26.1.2018.

IZLOŽBE/ PRIGODNA PRODAJA U MUO SHOPU/ ZAGRIJAVANJE ZA ’60e

Muzej za umjetnost i obrt u Noći muzeja posjetiteljima nudi razgled čak 6 atraktivnih izložbi:
“Balet i strast – donacija Jelka Yureshe”,
“Na iglama – modni dizajn Igora Galaša”,
Suvremeni umjetnici u stalnom postavu MUO: Akiko Sato: Draw Attention! – Izložba za crtanje
Isprepletena izložba – radovi iz kreativnih radionica Pedagoškog odjela MUO
Praktičan pristup umjetnosti – Visual Arts u programu međunarodnih matura u XV. Gimnaziji.
Stalni postav MUO
NOVOST U STALNOM POSTAVU:
Remek-djelo, slika Bogorodica s djetetom istaknutog kasnorenesansnog slikara Andrije Medulića Schiavonea.
U Noći Muzeja bit će otvoren i muzejski dućan u kojem ćete moći kupiti suvenire i muzejske publikacije po prigodnim cijenama.

U NOĆI MUZEJA MUO NAJAVLJUJE I NAJZNAČAJNIJI PROJEKT U 2018. GODINI IZLOŽBU: ŠEZDESETE U HRVATSKOJ – MIT I STVARNOST

Izložba koja je rezultat višegodišnjeg autorskog rada tima istaknutih stručnjaka pružit će jedan od najcjelovitijih uvida u ključno razdoblje novije hrvatske povijesti od 1958. do 1971. godine.
Izložba će pokazati Hrvatsku kao cjelinu jednog, po mnogočemu, prijelomnog desetljeća kroz mnogobrojna umjetnička djela, fotografije, filmske, televizijske i glazbene inserte, predmete svakodnevnice i brojne druge znakove vremena koji su u najdoslovnijem smislu mijenjali svijet.

U noći muzeja pripremili smo atraktivan program najave izložbe:

Zagrijavanje za razgledavanje izložbe uz glazbu 60-ih
Fotkanje uz kulisu 60-ih

*U NOĆI MUZEJA DIJELIT ĆEMO LETAK NAJAVE IZLOŽBE “ŠEZDESETE U HRVATSKOJ – MIT I STVARNOST” KOJI JE POTREBNO SAČUVATI JER SA NJIME MOŽETE OSTVARITI BROJNE POGODNOSTI U PERIODU OD 14.4. DO 14.10.2018. GODINE

Sadržaj i oblikovanje programa: Muzej za umjetnost i obrt Zagreb

Muzej za umjetnost i obrt Zagreb