Centar za kulturu vela luka

SAŽETAK PROGRAMA U NOĆI MUZEJA

Centar za kulturu Vela Luka u Noći muzeja biti će otvoren za posjetitelje od 18 sati i moći će se razgledati uz stručno vodstvo Arheološka zbirka Vela spila kao i izložba “Vrtujak-suhozidna arhitektura centralnog tlocrta na Korčuli”, također uz stručno vodstvo. U 19 sati biti će otvorena izložba fotografija autora Željka Budimira Keka “Sestre Jurković-veslima do zvijezda” na kojoj će biti prezentirane fotografije s veslačkih treninga u Veloj Luci ovih vrhunskih korčulanskih mladih sportašica, evropskih i svjetskih prvakinja u veslanju.

Centar za kulturu vela luka - PROGRAM

Program Noći muzeja 2018. u Veloj Luci /

U 18 sati posjetitelji će moći razgledati arheološku zbirku Vela spila i izložbu "Suhozidna arhitektura centralnog tlocrta na Korčuli" uz stručno vodstvo. U 19 sati otvorit će se izložba fotografija Budimira Željka Keka "Sestre Jurković-veslima do zvijezda". Na otvorenju izložbe nastupit će velolučke klape. Centar za kulturu Vela Luka bit će otvoren za posjetitelje do 23 sata.

Sadržaj i oblikovanje programa: Centar za kulturu vela luka

Centar za kulturu vela luka

Obala 26/2